Ogłoszenie:

Praca na produkcji - umowa o pracę!! Bydgosz!

2 700 PLN

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla jednego ze swoich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Ernesta Petersona

OBOWIĄZKI:
- Prace pomocnicze w procesie produkcji
- Pakowanie detali zgodnie ze specyfikacją
- Kontrola przydatności użytych elementów, ładunków oraz środków pomocniczych
- Formowanie lub transport ładunków do strefy obróbki za pomocą odpowiednich środków pomocniczych

WYMAGANIA:
- Rzetelność
- Zdolności manualnych i skrupulatności
- Dyspozycyjności

OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- System 3-zmianowy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Miłą atmosferę w miejscu pracy
- Stawkę miesięczną 2700 zł brutto

Proszę o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].”

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Kontakt
Asistnet
Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)