Ogłoszenie:

Elektryk budowlany - Münster od 25.06.18

dodano: 2018.06.20 ważne do: 2018.09.18 wyświetleń: 177
12 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca zatrudni elektryków budowlanych i przemysłowych na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta m.in. doświadczonych elektryków budowlanych do Münster.

Obowiązki:
• wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.
• montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych.
• montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
• Zarobki – od 11 €/h brutto + 60 € diety dziennej netto.
• Premie. START PREMIA 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w załatwianiu formalności.
• 150 € premi za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Wymagania:
• Podstawowa lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne lub uprawnmienia SEPA.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email: rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. Telefon: +49 52429760620
Kontakt
sky Personal
woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.sky-personal.de