Ogłoszenie:

OBSŁUGA STOISKA Z TRUSKAWKAMI – PRACA SEZONOWA

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Sprzedawca na stoisku z truskawkami dla marketu spożywczego.
Nr ref.: tru/szc/2018
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
  • ważenie, pakowanie i sprzedaż sezonowych owoców,
  • dbanie o porządek na miejscu pracy.
Wymagania:
  • komunikatywność,
  • chęci do pracy,
  • mile widziany status ucznia/studenta,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • stawkę godzinową: 15,00 zł brutto za godzinę,
  • zatrudnienie na okres ok. 4 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr referencyjny: tru/szc/2018 lub zapraszamy do naszego biura mieszczącego się przy Bogusława X 1/13  (III piętro).
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.
Kontakt
HM Serwis Group
ul. Boguslawa X 1, 70-441 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)