Ogłoszenie:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY

11 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane w całych Niemczech i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi. Praca stacjonarna w Stuttgart lub Monachium, ale proszę zapytać o dostępność ofert w rejonie, który Państwa interesuje.

ZADANIA:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
• Zarobki: 13,00 € brutto + 55 € netto dziennej diety (do negocjacji).
• Premie. START PREMIA 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

WYMAGANIA:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:  rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.  Telefon: +49 52429760620

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Kontakt
sky Personal
woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.sky-personal.de