Ogłoszenie:

Praca w Holandii! Pracownik produkcji w branży spożywczej!

Agencja pracy( cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników w branży spożywczej.

OFERUJEMY:
- wysokie wynagrodzenie
- wypłaty co tydzień na konto
- duża ilość godzin w tygodniu
- opiekę polskiego koordynatora
- przewóz do pracy
- ubezpieczenie
- możliwość pracy do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
- pakowanie i przepakowywanie produktów
- kontrola jakości
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

WYMAGANIA:
- chęć do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- niekaralność
- zaangażowania,
- samodzielności
- dokładności

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE NA http://www.LiderJob.pl
POD NUMEREM TELEFONU: 509 240 000 , 500 017 878, 537 782 500
LUB WYSYŁAJĄC CV NA E-MAILA: biuro@liderjob.pl , opole@liderjob.pl
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Kontakt
LiderJob
cały kraj / Internet
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.liderjob.pl