Ogłoszenie:

Operator maszyn CNC. Premia na start!

dodano: 2018.04.11 ważne do: 2018.07.10 wyświetleń: 115
11 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec.

Aktualnie poszkujemy osób do pracy na stanowisko: operatora maszyn CNC

Lokalizacja, całe Niemcy, w zależnośći od zlecenia  np: Karlsruhe, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln.
Arbeitsgeber für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

Opis stanowiska:
• samodzielna obsługa maszyn CNC.
• ustawianie maszyn.
• praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
• Zarobki: 12,50 € brutto + 50 € netto dziennej diety.
• Premie. Start Premia 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.
• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.

   Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym.
• Doświadczenie jako operator maszyn CNC.
• Mile widziane doświadczenie w branży metolowej.
• Wykształcenie kierunkowe- mile widziane.
• Chęci do pracy.
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email: rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. +49 5242976 0630

Kontakt
sky Personal
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.sky-personal.de