Ogłoszenie:

Pakowacz gadżetów reklamowych (Byków)

Dla jednego z naszych Klientów – jednego z największych dostawców gadżetów reklamowych - poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Byków

Zakres obowiązków:
- pakowanie gadżetów reklamowych
- prace manualne
- drobne prace magazynowe

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
- chęć i motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- praca w firmie będącej liderem w swojej dziedzinie
- zatrudnienie w oparciu o umowę – zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
- ciekawa praca – brak monotonii
- miła atmosfera

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Żmigrodzka 253. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Kontakt
AWG
55-095 Byków, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)