Ogłoszenie:

PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO DLA OPIEKUNKI

dodano: 2018.01.31 ważne do: 2018.05.01 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta pracy dla Opiekunki bez znajomości języka niemieckiego. Do opieki jest 82-letni Pan z 5 stopniem niepełnosprawności. Podopieczny jest osobą leżącą, choruje na Alzheimera, Demencję, cukrzycę oraz korzysta z pieluch i cewnika. Pan mieszka sam, przychodzi do pomocy 2 razy dziennie pomoc ambulatoryjna oraz Pflegedienst. Pan ma problemy ze słuchem oraz mową. Do obowiązków Opiekunki należeć będą wszelkie czynności związane opieką w tym mycie w łóżku, karmienie. Nie trzeba wstawać w nocy. Podopiecznego odwiedza też rodzina, która wykonuje zakupy. W domu jest internet, tv, telefon.

INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY
Miejscowość: 66346 Püttlingen
Podopieczny: Pan 92 lat
Rodzaj umowy: umowa zlecenie
Czas pobytu: 2 msc
Wynagrodzenie: 1000 eur

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATA
  • kobieta
  • 40-60 lat
  • nie wymagana znajomość j. niemieckiego
  • może być osoba paląca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • gotowanie
  • pranie i prasowanie
  • ubieranie
  • mycie w łóżku
  • karmienie w łóżku
  • prowadzenie domu

SPOSÓB APLIKOWANIA
  • Kontakt telefoniczny, pod numerem 32 395 88 83 wewn.25
  • E-mailowy, wysyłając zgłoszenie na adres rekrutacja@ajpartners.pl w tytule proszę wpisać nr referencyjny
  • Osobisty w naszych biurach w Bytomiu, Krakowie i Warszawie
Kontakt
A&J Partners
cały kraj / Internet
Kontakt