Ogłoszenie:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY

Szczegóły ogłoszenia:
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych.

O naszej firmie:
Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, slusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

Lokalizacja: Regensburg.

Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

ZADANIA:
• Przylaczanie kabli do rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych.
• Rozprowadzanie róznego rodzaju kabli, przycinanie i wykańcznie okablowania przy użyciu róznych technik przyłaczeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.
• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

OFERUJEMY:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Możliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku
polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:
1. a.michniewicz@sky-personal.de
2. k.bednarska@sky-personal.de
3. rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.
Telefon: +49 1728269404

Zaufany Partner Firma sky Personal
Adres: Eiserne Hand 11, 35305 Grünberg
Telefon: 00495242976060
E-mail: rekrutacja@sky-personal.de
Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Kontakt
sky Personal
cały kraj / Internet