Ogłoszenie:

Specjalista ds. obsługi klientów e-commerce

3 100 PLN
Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży telekomunikacyjnej, pracownika na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klientów e-commerce

Zakres obowiązków

  • obsługę Klientów w procesie zakupowym oraz po zakupowym
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach wdrażających nowe funkcjonalności w procesie obsługi procesu sprzedażowego w kanale online
  • realizację założonych planów sprzedażowych
  • współpracę z zewnętrznymi programami partnerskimi, właścicielami serwisów internetowych, sieciami afiliacyjnymi
  • rozpoznawanie i wdrażanie możliwości rozwoju programów partnerskich, dostarczanie
    i monitorowanie aktualnej oferty w sprzedaży online
  • wykonywanie monitoringów procesów zakupowych, monitorowanie konwersji, raportowanie zwrotu z inwestycji prowadzonych akcji u danych partnerów

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • pracy w otwartym zespole ekspertów
  • udziału w ciekawych projektach
  • możliwość awansu zawodowego w strukturach dużej firmy
  • bogatego pakietu benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, nauka języka angielskiego

    Wymagania
  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  •  preferowane wykształcenie wyższe, lub niepełne wyższe
  • znajomość jerzyka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt
Polski HR A-Trybut
Modlniczka, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)