Ogłoszenie:

Praca Specjalista ds. administracji Jasło Krosno

Zaproponuj cenę!
W związku z dynamicznym rozwojem firma Trans-Allen poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. administracji​

Miejsce pracy: Jasło​

Zakres obowiązków:

- prowadzenie ewidencji oraz archiwizacja dokumentów
- nadzorowanie obiegu dokumentacji
- przygotowywanie raportów i zestawień
- przygotowywanie pism/korespondencji
- obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych
- obsługa kontraktów i nadzór nad prawidłową realizacją merytoryczną umów

Od kandydatów oczekujemy:

- dobrej znajomości pakietu MS Office,
- samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
- elastyczności i operatywność w działaniu
- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
- mile widziane ​doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- szkoleni​a​

​Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@transallen.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:​

​Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).​

Zapraszamy do współpracy!
Kontakt
Trans-Allen
ul. Floriańska 58, 38-200 Jasło, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.transallen.pl