Ogłoszenie:

Kierownik laboratorium analitycznego

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i małymi firmami na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

                                                      Miejsce pracy : Trzebinia
Zakres obowiązków:
  • Nadzór i organizacja pracy laboratorium - planowanie i zapewnienie ciągłości pracy laboratorium, koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu
  • nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń w laboratorium
  • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi i instrumentalnymi
  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • współpraca z jednostkami badawczymi oraz klientami przy realizacji prac badawczo – rozwojowych
  • znajomość przepisów, procedur, etc., związanych z wykonywanymi zadaniami
  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych, w tym poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja już istniejących pod kątem efektywności ekonomicznej
  • opracowanie raportów i sprawozdań z prowadzonych badań
  • rozwiązywanie problemów badawczych, technicznych/aparaturowych
  • nadzór nad aparaturą i odczynnikami
  • przygotowanie warsztatu pracy pod kątem realizacji zaplanowanych badań i projektów
  • przygotowywanie laboratorium do wdrożenia systemów jakościowych
  • opracowywanie nowych procedur badawczych i ogólnych, aktualizacja i optymalizacja procedur już istniejących
  • przygotowanie danych do kalkulacji kosztów oraz cen usług i badań wyspecyfikowanych w zapytaniach ofertowych kierowanych do laboratorium analiz instrumentalnych
  • tworzenie ofert i kierowanie ich do klientów
  • czynny udział w tworzeniu i poszerzaniu oferty ITM, poszukiwanie nowych kierunków badań i usług

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu chemicznym/farmaceutycznym
  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierownika laboratorium chemicznego
  • zapewnienie QC i QA
  • umiejętności budowania zespołu
  • doświadczenia w badaniach z zakresu analizy klasycznej i instrumentalnej
  • bardzo dobrej znajomości technik analitycznych i obsługi wysokowyspecjalizowanej aparatury laboratoryjnej (m.in.IPC-MS,  HPLC-MS, GC-MS, HPLC-UV/VIS, spektrometr, inne)
  • doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym i wiedza z zakresu zarządzania systemem jakości w Laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025 będą dodatkowym atutem
  • doświadczenia w zakresie opracowywania, wdrażania i walidacji metod analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dociekliwości i konsekwencji w rozwiązywaniu problemów badawczych, technicznych/aparaturowych
  • dokładności w realizacji zadań oraz umiejętności poprawnego wyciągania wniosków
  • dobrej organizacji pracy, sumienności

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • budowanie własnego zespołu
  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań
  • możliwość czynnego uczestniczenia w procesie budowania i rozwoju nowej jednostki o profilu B+R
  • pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury
Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy : rekrutacjapracownikow2017@gmail.com

Kontakt
Rekrutacja ukryta
32-540 Trzebinia, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)