Ogłoszenie:

Opieka seniora niedaleko Stuttgartu od 30 października + bonus świąteczny!

dodano: 2017.10.06 ważne do: 2017.11.05 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. już od 5 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej.
Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas!


Bardzo miła rodzina! Opieka seniora niedaleko Stuttgartu od 30 października + bonus świąteczny!


Miejsce pracy: Frickenhausen
Termin rozpoczęcia: od 30.10.2017

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do miłego seniora mieszkającego w małym miasteczku w dużym domu z ogrodem. Pan mieszka z 70 letnią zupełnie samodzielną żoną. Senior ma 78 lat (185 cm, 90 kg), cierpi na demencję/alzheimera i nietrzymanie moczu, jest też cukrzykiem, porusza się na wózku inwalidzkim, dużo też leży (ma łóżko specjalistyczne). Pan jest osłabiony, ale nie jest bezwładny i współpracuje przy transferze, rozumie polecenia, wymaga asekuracji przy przesadzaniu na wózek. Pan dobrze przesypia noce. Na tygodniu przychodzi do niego Pflegedienst. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, higienie ciała, podaniu posiłku. Żonie należy pomóc przy prowadzeniu domu i gotowaniu, ale wiele rzeczy robi ona sama, sama też zwykle jeździ na zakupy. Senior jest osobą spokojną i nie sprawiającą problemów w opiece. Jego żona jest bardzo miła i potrafi docenić pomoc opiekunki. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do internetu, są też zapewnione tańsze połączenia telefoniczne do Polski.
Na miejscu jest już nasza opiekunka, która będzie zjeżdżać na 2-3 miesiące do Polski a potem chętnie znowu wróci w to miejsce. 
Serdecznie zachęcamy do aplikacji!
  

Co jest dla nas ważne?

    •    Znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym i nie boisz się rozmawiać.
    •    Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. 
    •    Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. 
    •    Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
    •    Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
    •    Chcesz wyjechać na ok. 2-3 miesiące.


Co proponujemy?

    •    Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie z polską firmą wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 
    •    Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
    •    Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
    •    Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 1000 do 1300 Euro, do tego dodatkowo bonus świąteczno-noworoczny +150 Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z innych naszych bonusów: +50 Euro za pracę w dniu urodzin/ +50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie/ +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta/ + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem/ +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej/. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach!
 

Skontaktuj się z nami!

 Zadzwoń do Nas: Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 
Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl
Wyślij wiadomość SMS na nr: 532 998 529 ODDZWONIMY!

http://www.wincklerpersonal.com
 
Kontakt
Winckler Personal
Frickenhausen, Niemcy, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.