Ogłoszenie:

Pomoc na działach / Czynności magazynowe (ul. Krakowska)

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zlecenia przy prostych czynnościach pomocniczych na działach w markecie znajdującym się we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej.

Zadania na stanowisku:
- wykładanie/ekspozycja towaru
- kontrolowanie dat przydatności towaru
- skanowanie artykułów
- sprawdzanie zgodności cen z towarem
- czynności inwentaryzacyjne

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- grafik dopasowany do dyspozycyjności (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym - 30 godzin tygodniowo)
- wynagrodzenie: 16,50 zł brutto/godz dla osób uczących się lub 13,50 zł brutto/godz dla osób nie uczących się
- terminowe wynagrodzenie
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy
- zaangażowanie, solidność
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
- dyspozycyjność do pracy od 01.10
- dobra organizacja pracy własnej

Możliwość dojazdu tramwajami: 5, 3.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: aplikacje@hrworkforce.pl

W przesłanej aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Kontakt
HR WORK FORCE
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)