Ogłoszenie:

Kurier/Przewoźnik

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Przewoźnik
Lokalizacja: Toruń

Zakres obowiązków:
  • obsługa tras kurierskich w wyznaczonym rejonie
  • współpraca z firmą w celu rozwoju biznesu na podległym terenie
  • współpraca z zespołem kurierów
  • obsługa i wsparcie dla klientów w ramach doręczanych i odbieranych przesyłek
Wymagania:
  • prawo jazdy kat B
  • własna działalność gospodarcza
  • dyspozycyjność
  • samochód dostawczy do 3,5 t (Bus lub Van)
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • stabilną współpracę
  • krótkie terminy płatności
  • ryczałt dzienny w zależności od trasy
  • stałe zlecenia przewozowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system szkoleń
  • gwarantowaną stawkę od 5000zł netto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kontakt
Asistnet Work Group
Toruń, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)