Ogłoszenie:

Java Integration Tech Team Lead

Szczegóły ogłoszenia:
Tytuł stanowiska: Java Integration Tech Team Lead
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa:
Wynagrodzenie: 15-20 tyś zł brutto
Praca zdalna: TAK

Branża: IT
Zadania:
  • Opieka nad grupami projektowymi, pracującymi nad:
    - Tworzeniem interfejsów WS (WSDL) na podstawie wymagań biznesowych
    - Implementacją procesów biznesowych w BPEL
    - Tworzeniem schemy kanonicznej (XSD)
    - Tworzeniem transformatu między formatami danych (XSLT)
  • Proponowanie rozwiązań powstających problemów.
  • Sprawdzanie jakości kodu
  • Praca w metodyce AGILE

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku liderskim/starszego programisty sprawującego opiekę nad grupą developerów
  • Bardzo dobra znajomość technologii:
    - Java 8
    - Java EE
    - Technologii integracyjnych:
    TIBCO, ORACLE (alternatywnie: Mulesoft, IBM, Webmethods, Biztalk)
    - Mulesoft, IBM, Webmethods, Biztalk
    - SOAP
    - REST
    - Continuous Integration (Hudson, Maven, Ant, Jenkins)
    - SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Wynagrodzenie: 15-20 tyś zł + premia roczna – do 80% pensji miesięcznej wypłacana w grudniu z pensją listopadową.W przypadku krótszego stażu wypłacana proporcjonalnie.
Inne benefty:
  • Kursy językowe – angielski i niemiecki
  • Karta Multisport
  • Wyjazdy integracyjne: minimum dwa razy do roku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Budżet szkoleniowy
  • Do Dyspozycji laptop + do 1000zł. na monitor.

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę poprzedzona trzymiesięcznym okresem próbnym (autorskie koszty uzyskania przychodu)
Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres marek.neubauer@sel-work.pl. W tytule wiadomosci proszę umieścić nazwę stanowiska.
Kontakt
Sel-work
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)