Ogłoszenie:

Fryzjer męski / barber

Dla naszego klienta – ekskluzwynej sieci salonów – poszukujemy:
Fryzjer męski / Barber
Lokalizacja: Bielsko Biała

Obowiązki:

Strzyżenie, modelowanie, przycinanie, farbowanie brody

Wymagania:

· Wysoka kultura osobista
· Reprezentatywność
· Chęć ciągłego doskonalenia własnych umiejętności
· Schludny wygląd
· Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

· Wynagrodzenie: podstawa do 3000 zł na rękę (w zależności od umiejętności) + premie od usług i sprzedaży (średnio 700-1200 zł miesięcznie )
· Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz międzynarodowych targach sztuki fryzjerskiej

Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę na pełny etat
Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres marek.neubauer@sel-work.pl
Kontakt
Sel-work
Bielsko-Biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)