Ogłoszenie:

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Szczegóły ogłoszenia:
Opiekunka osób starszych Niemcy od 2400€ za kontrakt

OFERUJEMY:

• Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt

• Terminowe wypłaty wynagrodzenia

• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

• Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech(Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec )

• Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech

• Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów

• Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie

• Zakwaterowanie oraz wyżywienie

• Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy

• Brak ukrytych kosztów

• Stała współpraca

• Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni

• Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

OBOWIĄZKI :

• Opieka nad osobą starszą w domu klienta

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Pomoc w codziennych czynnościach

• Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

WYMAGANIA :

• Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do wyjazdu

• Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

• Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

• Cierpliwość

• Pogodne usposobienie

• Chęć do pracy

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie –Naszym celem !

Kontakt tel. : +48 7 29 29 13 29

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne.

Kontakt
Ulife
cały kraj / Internet
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.ulfe.pl