Ogłoszenie:

OPIEKUN/KA DLA pana w Glashuetten-Schlossborn

dodano: 2017.05.11 ważne do: 2017.08.09 wyświetleń: 51
5 500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Centrum Pracy 24 Sp. z o.o. w Gliwicach zajmuje się w głównej mierze opieką osób starszych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA pana Gerharda w Glashuetten-Schlossborn k. Frankfurtu nad Menem.
Oferujemy:
•             wynagrodzenie 1350 - 1600 Euro w zależności od kwalifikacji
•             legalną pracę na podstawie 1 umowy, składki w Niemczech
•             opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
•             organizacja i opłata  przejazdu
•             terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.

Opis zlecenia:
·         Pan 77 lat, 80 kg
·         Paraliż poprzeczny, niedowład wszystkich kończyń oprócz prawego barku i prawego przedramienia
·         Odleżyny
·         Zaburzenia snu – 2 x w nocy przekładanie
·         Rak
·         Cewnik
·         Osteoporoza
·         Inkontynencja
Podopieczny jest bardzo schorowany, jest winda, specjalne łóżko, specjalny prysznic, materac przeciwodleżynowy. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Zakres obowiązków:
•             opieka nad osobą starszą (pomoc w codziennych, prostych pracach domowych)
•             pomoc w higienie ciała, ubieraniu, myciu, czesaniu, jedzeniu
·         prowadzenie gospodarstwa domowego dla 2 osób
 Wymagania:
·         znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym +
·         osoba niepaląca
·         prawo jazdy
·         doświadczenie w opiece nad osobami z demencją
·         miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność

TERMIN ZLECENIA: 25.05.2017
MIEJSCE PRACY: Glashuetten-Schlossborn k. Frankfurtu nad Menem.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Pfaff/04/2017 na adres: kontakt@centrumpracy24.com
Kontakt telefoniczny :
Tel. (32) 235-31-72, tel. 883 502 200
Kontakt
Centrum Pracy 21
ul. Klodnicka 2/8, 44-100 Gliwice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon