opieka nad seniorką od 28 lutego

Zdjęcia:

Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: Pflege mit Herzen
Powiat: m. Bydgoszcz
Miejscowość: Bydgoszcz
Kod pocztowy: 85-950
Ulica: dworcowa
Telefon: 508624688
Strona WWW: pflegemitherzen24.pl
   
dodano: 2018.02.13
ważne do: 2018.03.15

Szczegóły ogłoszenia:

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Eschenbach, ok. Gppingen, rejencja Stuttgart, (Badenia-Wirtembergia), Niemcy.
Podopieczna ma 90 lat i waży 82 kg.
Cierpi na zwyrodnienie stawu biodrowego – bierze regularnie leki. Seniorka porusza się przy pomocy balkonika. Samodzielnie korzysta z toalety. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Noce przesypie na ogół spokojnie. Do podopiecznej codziennie rano przychodzi opieka medyczna, myje i ubiera podopieczną.
Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych (ubieranie, higiena osobista, kąpiele) i nadzór nad podopieczną w codziennych sytuacjach. Dodatkowo opiekunka prowadzi dom: przygotowuje posiłki, sprząta, prasuje, robi zakupy. Seniorka lubi dzwonić, czytać i oglądać TV.
Podopieczna mieszka w mieszkaniu - 54m2 z ogrodem. W tym samym domu w oddzielnym mieszkaniu mieszka rodzina seniorki. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.
Poszukujemy pań z dobrą lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdy. Zlecenie od 28 lutego na 2 miesiące – 1200EUR +100EUR
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl